Угода користувача 3dbanan.com.ua

Інтернет-магазин «3dbanan» надає послуги на умовах, описаних в цьому документі. Угода може бути змінена без попереднього повідомлення.
Моментом укладення цієї угоди користувача вважається момент будь-якої взаємодії клієнта з сайтом. Цим Клієнти підтверджують свою згоду з усіма умовами Угоди.
Обов'язки клієнта
При реєстрації Ви зобов'язані надати правдиву, точну і повну інформацію про себе з питань, пропонованих у формі реєстрації, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані.
Не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб надання послуг та/або можливості сайту 3dbanan.com.ua з метою, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісної конкуренції, інше порушення чинного законодавства України.
Не здійснювати дій, які впливають на нормальну роботу сайту 3dbanan.com.ua, що є його несумлінним використанням.
Умови угоди
Зробити замовлення можна:
• за телефонами: +38 (099) -289-23-23, +38 (063) 390-23-23, +38 (044) -240-55-07 (10:30 - 18:00)
• через Інтернет сайт: www.3dbanan.com.ua (цілодобово).
Замовлення обробляються з понеділка по суботу з 10.30 до 18.00.
При оформленні замовлення просимо завжди вказувати свої прізвище, ім'я, № складу компанії «Нова Пошта» та контактний телефон, місто.
Відправлення товарів
• Здійснюється протягом 1-3х днів з моменту оформлення замовлення, при наявності товару на складі. Детальніше розписано в розділі Оплата і доставка.
• Поставки товарів здійснюються до моменту вичерпання запасів на нашому складі.
• У разі великої кількості замовлень, деякі товари можуть бути доставлені окремою посилкою з затримкою - протягом 5-ти днів з моменту отримання замовлення, попередньо проінформувавши про терміни доставки клієнта.
• Термін виконання замовлення може бути продовжений з причин, не залежних від нашої компанії.
• Товар поставляється на умовах 100% передоплати і оплати післяплатою за тарифом компанії перевізника "Нова Пошта"
• Ціни в каталозі вказані в гривнях.
Право на повернення товару
• Товар можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки при наявності фірмової коробки, всієї комплектації і товарного чека. Товар не повинен бути у використанні.
Захист персональних даних
Інформуємо Вас про те, що особисті дані наших Клієнтів зберігаються в базі даних компанії за адресою: www.3dbanan.com.ua. Особисті дані збираються і обробляються з метою реалізації нашої господарської діяльності, розсилки інформації при промо та рекламних акціях. Обробка і використання бази даних здійснюється згідно з положеннями Закону України «Про захист персональних даних».
Інтернет-магазин «3dbanan» має право на надання персональних даних Клієнтів операторам мобільного зв'язку, кур'єрської служби (тільки номери мобільних телефонів та ПІБ) з дотриманням вимог, зазначених в положеннях Закону України «Про захист персональних даних», для відправки смс з інформуванням клієнтів про статус замовлення.
Правила розміщення відгуків
Ми раді, що Ви висловили бажання оцінити товар, придбаний в нашому Інтернет-магазині. Незалежно від того, чи є Ваш відгук позитивним або негативним, він допоможе іншим Клієнтам у виборі відповідного товару. Для того щоб Ваш відгук міг оптимально допомогти іншим Клієнтам, просимо Вас дотримуватися розміщених нижче правил.
Відгуки, які не відповідатимуть вимогам даного регламенту, не будуть опубліковані або будуть видалені з нашого сайту.

Обгрунтування відгуку
Ваш відгук повинен бути обгрунтованим. Крім Вашої особистої думки, нас цікавить оцінка характеристик або функціональності окремого товару. Ми просимо оцінювати тільки ті товари, з якими Ви особисто мали справу. Просимо уникати відгуків, які базуються тільки на знімку або на описі продукту.
Формулювання відгуку
Найбільш корисними для інших Клієнтів є відгуки, що стосуються товарів, які ще не оцінені. Корисними також є відгуки, що представляють нові особливості вже оціненого товару. Будь ласка, не повторюйте вже розміщених відгуків.
Рекомендована довжина тексту відгуку
Дуже короткі тексти містять занадто мало інформації, а дуже довгі можуть швидко втомити людину, яка їх читає. Також, просимо не писати відгуків, що складаються з одного слова.
Чого потрібно уникати?
Посилань на інші відгуки. Ці відгуки можуть бути видалені, і тоді посилання на них будуть недоступними.
Чого ми не можемо опублікувати?
• нецензурної лексики;
• текстів фашистського, расистського, антисемітського, ворожого по відношенню до іноземців змісту або інших політично радикальних виразів;
• особистих даних, таких як номер телефону, адреса e-mail, URL;
• посилань на інші джерела
Безумовно, ми охоче читаємо коментарі, що стосуються нашого сервісу.
Просимо висилати їх за адресою: 3dbanan@i.ua
Умови відправки відгуку
Всі надіслані відгуки стають виключною власністю 3dbanan.com.ua. Ми зберігаємо за собою право скорочувати або вносити зміни в текст надісланих відгуків, якщо це не змінює їх зміст. Ми також залишаємо за собою право на видалення деяких відгуків, особливо якщо вони не відповідають вищезазначеним правилам.
Висилаючи свої відгуки, Ви надаєте нам виняткове право на їх використання, необмежене ні часом, ні територією і гарантуєте, що ці відгуки не складені під впливом третіх осіб.
Ви не можете висувати юридичні претензії щодо виплати винагороди в будь-якій формі.
Дякуємо за Ваш вибір і бажаємо приємних покупок в нашому Інтернет-магазині "3dbanan.com.ua"!

 

ГАРАНТІЯ І ГАРАНТІЙНІ ОБОВ'ЯЗКИ
Визначення термінів:
Під гарантійним обслуговуванням розуміється безкоштовне усунення недоліків продукції, що виникли з вини виробника, за умови дотримання правил зберігання, транспортування та експлуатації, що встановлюються виробником.
Покупець отримав повну, необхідну і достовірну інформацію про придбаний товар і його виробника, Продавець обмовив всі недоліки товару.
Покупець при пред'явленні справжнього гарантійного талона має право на ремонт придбаного у Продавця товару протягом терміну гарантії, якщо недоліки товару не викликані порушенням Покупцем правил використання, зберігання або транспортування товару, діями третіх осіб чи випадків непереборної сили.

 

ТОВАР НЕ ПІДЛЯГАЄ гарантійного ремонту У ВИПАДКАХ:
відсутності даного гарантійного талона або підпису покупця на ньому;
наявності виправлень або помарок в гарантійному талоні, пошкоджень або слідів переклеювання гарантійних наклейок, наявність сторонніх стікерів і наклейок на пристроях, невідповідність серійного номера виробу номеру, вказаному на гарантійному талоні;
порушення правил експлуатації виробу;
використання побутової апаратури у виробничих або професійних цілях, перевищення рекомендованого виробником навантаження;
наявності механічних пошкоджень (зовнішніх і внутрішніх);
несправностей, викликаних попаданням всередину сторонніх предметів, комах, рідин;
наявності хімічних, електрохімічних, електростатичних, екстремальних термічних ушкоджень;
пошкоджень, викликаних невідповідністю державним стандартам живильних, комунікаційних, кабельних мереж;
пошкоджень, викликаних установкою компонентів, які не відповідають технічним вимогам виробника;

 

Зверніть, будь ласка, увагу:
Претензії до якості товару приймаються тільки в письмовому вигляді (заяву, написану на папері або відправлене по електронній пошті з особистої зареєстрованої поштової скриньки покупця).
Якщо товар не працює або має істотні недоліки в роботі, обмін або повернення відбувається тільки за наявності висновку уповноваженого сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.

 

ГАРАНТІЯ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ:
на шкоду, заподіяну іншому обладнанню, що працює в сполученні з даним виробом;
на сумісність даного вироба з виробами третіх сторін в частині їх сумісності;
на видаткові матеріали (PLA або ABS пластик, сопло);
на виріб в разі використання полімерного матеріалу іншого виду, крім ABS і PLA.
на зовнішній блок живлення (у разі заводського браку може бути замінений протягом 14 днів), зарядні пристрої (адаптери живлення), зовнішні акумулятори, перехідники для розеток і / або подовжувачі.

 

Відмова від інших гарантій:
Продавець відмовляється від усіх інших гарантій, як явних, так і передбачуваних, включаючи (але не обмежуючись тільки ними) передбачувані гарантії на купівельну спроможність і відповідність спеціальним вимогам, на подальшу модернізацію, що відноситься як до фізичних пристроїв, так і до матеріалів для друку.
Не береться до гарантійного обслуговування обладнання, що має сліди ремонту або розтину і не має позначки про проведений ремонт в гарантійному талоні.
Гарантійне обслуговування здійснюється тільки в сервісному центрі інтернет-магазину «3dbanan.com.ua». У разі звернення до інших сервісних центрів Покупець втрачає право на гарантійний ремонт в інтернет-магазині «3dbanan.com.ua».
Пошкодження екструдера (голівки), в разі невірно обраного матеріалу пластика і невірного температурного режиму позбавляє права гарантійного ремонту виробу.
Будьте обережні і уважні, не використовуйте старий і / або неякісний ABS і PLA пластик від невідомих виробників!
При пошкодженні зовнішнього стику на виробі і / або гарантійних пломб не приймаються претензії до механічних пошкоджень, екстремальним термічним пошкоджень та інших пошкоджень, викликаним в результаті розтину вироби.
У разі порушення комплектності виробу (відсутність документації, оригінального блоку живлення і оригінальної упаковки), гарантійне обслуговування не здійснюється, або здійснюється в обмеженому обсязі.

 

Відмова від відповідальності за супутні збитки:
Продавець ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи всі, без винятку, випадки втрати прибутків, переривання ділової активності або інших грошових втрат), пов'язаних з використанням або неможливістю використання купленого виробу;
При виявленні недоліків товару, він приймається на технічну експертизу. Орієнтовний термін - 31 робочий день, а також час доставки до сервіс-центру і назад - 8 робочих днів. Термін може продовжуватися згідно умов сервіс-центру (доставка необхідного комплектуючого, додаткове тестування і т.п.).
Продавець не несе фінансової та юридичної відповідальності за поштову доставку виробу в сервіс-центр інтернет-магазину «3dbanan.com.ua».

 

Сервісний центр при магазині знаходиться за адресою:
м Київ, провулок Чугуївський, будинок 21.
+38 (063) 390-23-23

Заказ в один клик